Αρχική σελίδα » Προβολή νέων

Προβολή νέων

10.01.2018

Πρακτικό μέρος μαθήματος Αθλητικών Ρίψεων -Εξετάσεις-Φροντιστηριακά μαθήματα ακαδ. έτους 2017-2018

Εθνικόν και Καποδιστριακόν Πανεπιστήμιον Αθηνών

Σχολή Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού

Τομέας Κλασικού Αθλητισμού και Λοιπών Αθλημάτων-Αθλητικές Ρίψεις

Γιώργος Καραμπάτσος-Επίκουρος καθηγητής

Δάφνη  10/01/2018

ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΡΙΨΕΙΣ

1. Οι φοιτητές-τριες της ειδικότητας των Αθλητικών ρίψεων θα πραγματοποιήσουν φροντιστηριακά μαθήματα για όσους φοιτητές χρωστούν το πρακτικό μέρος του μαθήματος από 10/01/2018 ημέρα Τετάρτη έως και 18/01/2015 ημέρα Πέμπτη στις 11π.μ. καθημερινά, στο χώρο διεξαγωγής του μαθήματος.
  2. Οι φοιτητές-τριες που χρωστούν το πρακτικό μέρος του μαθήματος να προσέλθουν για εξέταση στις 23 ή 24/01/2018 και ώρα 9 π.μ. στο χώρο διεξαγωγής του μαθήματος.

Γιώργος Καραμπάτσος

Επίκουρος καθηγητής