ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΔΟΜΗΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Συνεργασία με υπεύθυνους ελέγχου δομής ΜΔΕ εαρινού εξαμήνου 2023-2024

Σας ενημερώνουμε ότι οι ώρες συνεργασίας με τους Υπεύθυνους Ελέγχου Δομής Μεταπτυχιακής Διπλωματικής Εργασίας  είναι οι ακόλουθες:

Επίκουρος Καθηγητής κ. Εμμ. Αδαμάκης
(Ειδικεύσεις: Παιδαγωγικές και Ανθρωπιστικές Σπουδές στη Φυσική Αγωγή και τον Αθλητισμός - Οργάνωση Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού)

Δευτέρα 12:00 - 14:00

Τρίτη 13:00 - 14:00

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες να αποστέλλουν ηλεκτρονικά τη διπλωματική τους σε μορφή .pdf στην ηλεκτρονική διεύθυνση manosadam@phed.uoa.gr. Σε περίπτωση που οι φοιτητές/τριες επιθυμούν δια ζώσης επικοινωνία με τον κ. Αδαμάκη για έντυπη κατάθεση της διπλωματικής τους, παρακαλούνται όπως επιβεβαιώνουν την πρόθεση αυτή τουλάχιστον δύο ημέρες νωρίτερα, στην ηλεκτρονική διεύθυνση manosadam@phed.uoa.gr

Αναπληρώτρια Καθηγήτρια κα Φωτ. Βενετσάνου
(Ειδίκευση: Προπονητική Αθλημάτων)

Παρασκευή 11:00 - 12:00

Επίκουρος Καθηγητής κ. Α. Θεοδώρου
(Ειδίκευση: Προπονητική Αθλημάτων)

Καθημερινά, με την προϋπόθεση να προηγηθεί επικοινωνία μέσω email (ηλεκτρονική διεύθυνση: aptheod@phed.uoa.gr)

Σημείωση: Μέσω τηλεδιάσκεψης και μετά από πρότερη συνεννόηση μέσω email (ηλεκτρονική διεύθυνση: aptheod@phed.uoa.gr)