ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Η Επιτροπή Ανάπτυξης της Έρευνας της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού προσκαλεί τους μεταπτυχιακούς και διδακτορικούς φοιτητές, τους μεταδιδακτορικούς ερευνητές και τα μέλη ΔΕΠ και ΕΕΠ της Σχολής, σε μια σειρά παρουσιάσεων των ερευνητικών ενδιαφερόντων και κατευθύνσεων των μελών της ακαδημαϊκής κοινότητας. Κύριος σκοπός αυτών των εκδηλώσεων είναι η γνωριμία με τα ερευνητικά ενδιαφέροντα των μελών της κοινότητας και η διερεύνηση πιθανών ερευνητικών συνεργασιών. Οι παρουσιάσεις θα πραγματοποιούνται κάθε Πέμπτη μεταξύ 16.00-17.00 στο Μεγάλο Αμφιθέατρο της Σχολής ξεκινώντας, την Πέμπτη 9 Μαρτίου 2023, με το παρακάτω πρόγραμμα:

9 Μαρτίου 2023

Μποτώνης Πέτρος (Επίκουρος Καθηγητής Διδακτικής και Προπονητικής Υδατοσφαίρισης)

Μουρατίδης Θανάσης (Επίκουρος Καθηγητής Στατιστικής Επεξεργασίας Ποσοτικών και Ποιοτικών δεδομένων στη Φ.Α και τον Αθλητισμό)

16 Μαρτίου 2023

Αδαμάκης Μανώλης (Επίκουρος Καθηγητής Μεθοδολογίας Έρευνας στη Φυσική Αγωγή)

Δρίκος Σωτήρης (Επίκουρος Καθηγητής Διδακτικής και Προπονητικής Πετοσφαίρισης)

Η Επιτροπή Ανάπτυξης της Έρευνας