ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΧΟΛΗΣ

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Η Ορκωμοσία των πτυχιούχων του Τμήματος ΕΦΑΑ, της Σχολής ΕΦΑΑ, περιόδου Φεβρουαρίου 2024  θα πραγματοποιηθεί με φυσική παρουσία την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2024 σε δύο κλιμάκια ορκωμοσίας. Το πρώτο κλιμάκιο ορκωμοσίας ώρα 11.00 π.μ. (Α - ΜΕΣ.) και το δεύτερο κλιμάκιο ορκωμοσίας ώρα 13.00  μ. (ΜΗΤΡ. - Ω) (επισυνάπτονται οι κατάλογοι με τους πτυχιούχους ανά κλιμάκιο) στη Μεγάλη Αίθουσα του Κεντρικού Κτηρίου (Πανεπιστημίου 30, από την κεντρική είσοδο του κτηρίου)

1) Οδηγίες για την τελετή Ορκωμοσίας

2)Η χρήση προστατευτικής μάσκας είναι προαιρετική σε όλους τους χώρους των Α.Ε.Ι. για όλα τα πρόσωπα που εισέρχονται σε αυτούς.

3)Όσοι ορκιζόμενοι δεν έχουν δηλώσει στη Γραμματεία του Τμήματος τα ονόματα των ατόμων που θα τους συνοδεύουν και θα παρίστανται στην τελετή ορκωμοσίας (έως 4 άτομα), παρακαλούμε να αποστείλουν τα ονόματα στο e-mail: goiko@uoa.gr

Κατάλογος πτυχιούχων

ΣΗΜ: Όσοι από τους υποψήφιους πτυχιούχους δεν συμπεριλαμβάνονται στη λίστα, επικοινωνήστε άμεσα με τη Γραμματεία, στο τηλ. 210-7276036 Ζώτος Αθανάσιος.